Ustaw jako domową Dodaj do ulubionych Drukuj Wyślij e-mail
ENTRE.PL Team
Zawodnicy
Galerie
Artykuły
Linki
Tapety
Forum
Trasy biegowe

Nagrody

Aktualności

GP Żoliborza 2011 - wyniki
Kupno zdjęć
Konkursy

Strona główna

O nas
Kontakt
Prasa
Regulamin
Statut
Zasady przyjmowania nowych członków
Portfolio
Fanklub

Forum klubowe

E-TRENER
Informacje o trenerze
Trenowani zawodnicy
Pomoc i porady
Artykuły
Kontakt

Zadaj pytanie

Organizowane biegi
V WIELKA URSYNOWSKA
17. Bieg Mikołajkowy - 10km
17. Bieg Mikołajkowy - biegi dzieci
7 Bieg Entre - Integracja
I Żoliborski Cross Nadwiślański
XVI Żoliborski Bieg Mikołajkowy
XVI Żoliborski Bieg Mikołajkowy- dzieci
6. Bieg ENTRE.PL
GP Żoliborza 2011
15 Bieg Mikołajkowy - dzieci
15 Bieg Mikołajkowy - dorośli
V Bieg ENTRE.PL - dzieci
V Bieg ENTRE.PL - dorośli
14 Bieg Mikołajkowy - dorośli
14 Bieg Mikołajkowy - dzieci
IV Bieg ENTRE.PL - dorośli
IV Bieg ENTRE.PL - dzieci
III Bieg ENTRE.PL - 10 km
III Bieg ENTRE.PL - Dzieci
II Bieg ENTRE.PL - 10 km
I Bieg ENTRE.PL - 10 km
I Bieg ENTRE.PL - dzieci
Zawody
Terminarz
Wyniki
Foto sklep
Plik cyfrowy
Wydruk zdjęć

Aktualności
12-11-2017
Drużynowe zwycięstwo ENTRE.PL Teamu w II Biegu Orła w Czosnowie

10-10-2017
Ruszyły zapisy do XI Górskiego Biegu ENTRE

25-09-2017
Beata Andres - III Miejsce Open Kobiet w XVII Maratonie Warszawskim

16-09-2017
Filip Babik triumfatorem II Bielańskiego Biegu Dzika na 5km! 

13-09-2017
Podium dla Beaty Andres w Warsaw Track Cup 2017

24-07-2017
Beata Andres Mistrzynią Polski Masters w biegu na 5 km


Archiwum

Adistar Adapt M

(133004)

Test sprzętu

zobacz opinie o sprzęcie

zobacz opis sprzętu


Komentarze zawodników


Wodno-błotna ADAPT-acja.

03-07-2006
(Zbigniew Zawadzak)

1lipca startowałem (wraz z KrzyśkiemP) w III BIegu Rześnika w Bieszczadach na trasie z Komańczy do Ustrzyk Górnych, bagatelka 75 km w górę i w dół. Od stóp do głów ubrany byłem w strój Adidas'a (Adapty, Response Tee Men, Short Tight Men, Climacool Cap, Running Gloves 2), z góry lał deszcz , ziemia nasiąknięta wodą, wszędzie błoto i rwące z gór strumyczki, które znalazły sobie ujście akurat na trasie naszego biegu. Miałem lekkie obawy, czy odpowiednio sie ubrałem, czy nie zawieje mnie na połoninach, czy nie zmarznę przemoczony skoro świt, czy nie będę się ślizgać na górskich ścieżkachś Te wątpliwości rozwiewały się wraz z upływem dystansu. Przemoczone Adapt'y trzymały mnie stabilnie i na błocie, i na skałkach, i na podmokłych polanach, ubłocone i równie mokre skarpety miałem na nogach przez 10 godzin i ani śladu otarcia czy odparzenia, poważnie! W ogóle podczas całej imprezy nie zmieniałem ani koszulki, ani spodenek ,ani czapki, wszystko bardzo szybko schło na wietrze, potem znowu się moczyło i tak w koło, ale na ciele (tak,tak nawet tam panowie) nic się nie obtarło ani nie odparzyło, rewelka! Jedynie zmechaciła mi się koszulka od plecaka, ale na takie coś nikt chyba jeszcze niczego nie wymyślił.

W chlapę nie chlupie.

02-01-2006
(Zbigniew Zawadzak)

W chlapę woda nie chlupie..w ADAPT-ach. Błoto pośniegowe nieraz zniechęcało ( pewnie nie tylko mnie ) do treningu. Dzisiaj ubrany w niezniszczalną bluzę Fleece, koszulkę Response i legginsy w trzy pasy (Tight) wybrałem sie na WB 1do parku. Jak przystało na buty trailowe ADAPT-y trzymały sie śliskiego i mokrego podłoża znakomicie. Odbicie było mocne (aż się wkładka wewnątrz buta przesunęła do tyłu -jedyny mankament jak do tej pory , ale chyba wynikający raczej z kontuzji rozcięgna podeszwowego, która wymusza bardziej supinacyjne stawianie prawej stopy ), stopa stabilna, skarpetka sucha! (po godzinie biegania). O właściwosciach bluzy Fleece i koszulki response nie będę pisał tym razem, gdyż w lepszym zestawie dotąd nigdy nie trenowałem, poczekam , jak się sprawdzi w niższych temperaturach.

ADAPT-y jak psi pazur.

21-12-2005
(Zbigniew Zawadzak)

A dzisiaj dla odmiany testowałem trailowe buty Adistar Adapt. W  tym celu poprosiłem mojego pieska rasy Husky o wspólne bieganko. Cani cross skoro świt dostarcza wielu wrażen sportowych ( trzeba wytrzymać za psem ) i estetycznych ( śnieżek, drzewka i świeże powietrze). Ruszuliśmy z buta i pazura po ośnieżonym i oblodzonym chodniku w kierunku parku. Jakie było moje zdziwienie, gdy na zakręcie przed skrzyżowaniem ulic mój piesek wpadł w lekki poślizg a ja nie! Mocny protektor adapt-ów utrzymał stopę i całe ciało mimo śliskiej nawierzchni i gwałtownego szarpnięcia uprzęży przez Thoresa. Buciki się sprawdzają - pomyślałem i kontynuowalismy bieg. W parku  nie było problemów z przyczepnością, mniej lodu więcej śniegu, stopa stabilna, trakcja znakomita, śnieg nie dostawał się do środka mimo , iż ten model nie jest  "wodoodporny". Żeby dać butom większy wycisk pobiegaliśmy pod -i z górki  w poprzek i wzdłuż stoku. We wszystkich przypadkach nie było problemów z przyczepnością, podparcie b. dobre, co dawało mocne odbicie przy podbiegach ( i przewagę nad psem), z góry zbiegałem ostrożnie ( bo pies jednak okazał się sprawniejszy i szarpał do przodu) jednak ani razu nogi nie wpadły w poślizg i mogłem bezpiecznie przemieszczać się w dół.

Adidas adapt to kolejny but, w którym bieganie pewnie będzie przyjemne, dobrze leży na mojej wąskiej stopie, nie uciska, trzyma piętę, zapewnia mocne odbicie i stabilizację w trudnym terenie i przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, sznurowanie trzyma dobrze (mam swoje sposoby), teraz trzeba tylko oswoić nogi z nowym sprzętem i dobrze  rozbiegać. Może będą lepsze niż psie pazuryś


 

Aktualności .::. Zawodnicy .::. Galerie .::. Artykuły .::. Terminarz .::. Wyniki
Sztuka Biegania .::. Sztuka Kadru .::. Strona główna
Copyright © 2005-2011 ENTRE.PL Team