Ustaw jako domową Dodaj do ulubionych Drukuj Wyślij e-mail
ENTRE.PL Team
Zawodnicy
Galerie
Artykuły
Linki
Tapety
Forum
Trasy biegowe

Nagrody

Aktualności

GP Żoliborza 2011 - wyniki
Kupno zdjęć
Konkursy

Strona główna

O nas
Kontakt
Prasa
Regulamin
Statut
Zasady przyjmowania nowych członków
Portfolio
Fanklub

Forum klubowe

E-TRENER
Informacje o trenerze
Trenowani zawodnicy
Pomoc i porady
Artykuły
Kontakt

Zadaj pytanie

Organizowane biegi
V WIELKA URSYNOWSKA
17. Bieg Mikołajkowy - 10km
17. Bieg Mikołajkowy - biegi dzieci
7 Bieg Entre - Integracja
I Żoliborski Cross Nadwiślański
XVI Żoliborski Bieg Mikołajkowy
XVI Żoliborski Bieg Mikołajkowy- dzieci
6. Bieg ENTRE.PL
GP Żoliborza 2011
15 Bieg Mikołajkowy - dzieci
15 Bieg Mikołajkowy - dorośli
V Bieg ENTRE.PL - dzieci
V Bieg ENTRE.PL - dorośli
14 Bieg Mikołajkowy - dorośli
14 Bieg Mikołajkowy - dzieci
IV Bieg ENTRE.PL - dorośli
IV Bieg ENTRE.PL - dzieci
III Bieg ENTRE.PL - 10 km
III Bieg ENTRE.PL - Dzieci
II Bieg ENTRE.PL - 10 km
I Bieg ENTRE.PL - 10 km
I Bieg ENTRE.PL - dzieci
Zawody
Terminarz
Wyniki
Foto sklep
Plik cyfrowy
Wydruk zdjęć

Aktualności
12-11-2017
Drużynowe zwycięstwo ENTRE.PL Teamu w II Biegu Orła w Czosnowie

10-10-2017
Ruszyły zapisy do XI Górskiego Biegu ENTRE

25-09-2017
Beata Andres - III Miejsce Open Kobiet w XVII Maratonie Warszawskim

16-09-2017
Filip Babik triumfatorem II Bielańskiego Biegu Dzika na 5km! 

13-09-2017
Podium dla Beaty Andres w Warsaw Track Cup 2017

24-07-2017
Beata Andres Mistrzynią Polski Masters w biegu na 5 km


Archiwum

Opis biegu
Zapisz się
Lista startowa
Wyniki
Aktualności
Sponsorzy


XVI Żoliborski Bieg Mikołajkowy- dzieci


04-12-2011


Wyniki

zmień bieg:
dystans:

Wersja do druku


Kategoria drużynowa

Miejsce Nazwa klubu Czas


Kategoria open

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1Miłkowsk Wiktor 00:00:418082005Warszawa
2Rosiak Hubert 00:00:438282005Warszawa
3Petrykowski Michał 00:00:457012005Legionowo
4Antonowicz Jan 00:00:478172005JózefosławUNTS Warszawa
5Sacharczuk Igor 00:00:488502006Warszawa
6Ignaciuk Maciej 00:00:518662005Dziekanów Leśny123-A-TERAZ-MY
7Grabowski Jan 00:00:537952005Warszawa
8Kołodziejski Antoni 00:00:558622005Piaseczno
9Dziadkowiec Maciek 00:00:578972006Warszawa
10Jaworski Igor 00:00:598332006Warszawa
11Kamer Adaś 00:01:008492006Pruszków
12Zygmont Filip 00:01:028822005WarszawaŻółwik
13Kwaśniewski Antoni 00:01:047892006WarszawaPrzedszkole Kraina Misiów
14Szczepaniak Marcin 00:01:128852008Warszawa
15Sobolewska Natalia 00:01:128912005WarszawaSP 342
16Szrajner Łucja 00:01:138872005Warszawa
17Knap Maciej 00:01:158612007Warszawa
18Cichońska Ada 00:01:178262005Warszawa
19Orzeszek Ania 00:01:198112006Warszawa
20Stepanian Lusine 00:01:207812005Żyrardów
21Lindebny Zofia 00:01:228392007Warszawa
22Poliński Jan 00:01:228002006Warszawa
23Martyńska-Mazurkiewicz Hanna 00:01:238772006Warszawa
24Krochmal Kinga 00:01:248222005Warszawa
25Matyjasik Michalina 00:01:288762009Warszawa123-A-TERAZ-MY
26Mioduszewski Władek 00:01:298592006Warszawa
27Ścibor Julia 00:01:308712006Warszawa
28Kochaniak Wiktor 00:01:328462006Warszawa
29Łada Marek 00:01:348692008Warszawa
30Łada Maciej 00:01:378682006Warszawa
31Wilkowski Jan 00:01:408942007Warszawa
32 00:01:46 
33Łada Marek 00:01:478692008Warszawa
34Mocny Staś 00:01:497052007Warszawa Choszczówka
35Korkosz Stanisław 00:01:517772008Warszawa
36Sak Patryk 00:01:568482008Warszawa
37Giziński Rafał 00:02:028782008Warszawa
38Malinowski Antoni 00:02:158702009Warszawa
39Romanowski Filip 00:02:218312009Warszawa
40Smolińska Zuzanna 00:02:227742007Warszawa
41Drążkowska Antonina ( rocznik 2010) 00:02:358252009WarszawaANTONINA CLUB
42 00:02:48 
43Zawadzak Mikołaj 00:02:508962006WarszawaENTRE.PL Team


Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1Sobolewska Natalia 00:01:128912005WarszawaSP 342
2Szrajner Łucja 00:01:138872005Warszawa
3Cichońska Ada 00:01:178262005Warszawa
4Orzeszek Ania 00:01:198112006Warszawa
5Stepanian Lusine 00:01:207812005Żyrardów
6Lindebny Zofia 00:01:228392007Warszawa
7Martyńska-Mazurkiewicz Hanna 00:01:238772006Warszawa
8Krochmal Kinga 00:01:248222005Warszawa
9Matyjasik Michalina 00:01:288762009Warszawa123-A-TERAZ-MY
10Ścibor Julia 00:01:308712006Warszawa
11Wilkowski Jan 00:01:408942007Warszawa
12 00:01:46 
13Smolińska Zuzanna 00:02:227742007Warszawa
14Drążkowska Antonina ( rocznik 2010) 00:02:358252009WarszawaANTONINA CLUB
15 00:02:48 


Mężczyźni

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1Miłkowsk Wiktor 00:00:418082005Warszawa
2Rosiak Hubert 00:00:438282005Warszawa
3Petrykowski Michał 00:00:457012005Legionowo
4Antonowicz Jan 00:00:478172005JózefosławUNTS Warszawa
5Sacharczuk Igor 00:00:488502006Warszawa
6Ignaciuk Maciej 00:00:518662005Dziekanów Leśny123-A-TERAZ-MY
7Grabowski Jan 00:00:537952005Warszawa
8Kołodziejski Antoni 00:00:558622005Piaseczno
9Dziadkowiec Maciek 00:00:578972006Warszawa
10Jaworski Igor 00:00:598332006Warszawa
11Kamer Adaś 00:01:008492006Pruszków
12Zygmont Filip 00:01:028822005WarszawaŻółwik
13Kwaśniewski Antoni 00:01:047892006WarszawaPrzedszkole Kraina Misiów
14Szczepaniak Marcin 00:01:128852008Warszawa
15Knap Maciej 00:01:158612007Warszawa
16Poliński Jan 00:01:228002006Warszawa
17Mioduszewski Władek 00:01:298592006Warszawa
18Kochaniak Wiktor 00:01:328462006Warszawa
19Łada Marek 00:01:348692008Warszawa
20Łada Maciej 00:01:378682006Warszawa
21Łada Marek 00:01:478692008Warszawa
22Mocny Staś 00:01:497052007Warszawa Choszczówka
23Korkosz Stanisław 00:01:517772008Warszawa
24Sak Patryk 00:01:568482008Warszawa
25Giziński Rafał 00:02:028782008Warszawa
26Malinowski Antoni 00:02:158702009Warszawa
27Romanowski Filip 00:02:218312009Warszawa
28Zawadzak Mikołaj 00:02:508962006WarszawaENTRE.PL Team



 

Aktualności .::. Zawodnicy .::. Galerie .::. Artykuły .::. Terminarz .::. Wyniki
Sztuka Biegania .::. Sztuka Kadru .::. Strona główna
Copyright © 2005-2011 ENTRE.PL Team