Ustaw jako domową Dodaj do ulubionych Drukuj Wyślij e-mail
ENTRE.PL Team
Zawodnicy
Galerie
Artykuły
Linki
Tapety
Forum
Trasy biegowe

Nagrody

Aktualności

GP Żoliborza 2011 - wyniki
Kupno zdjęć
Konkursy

Strona główna

O nas
Kontakt
Prasa
Regulamin
Statut
Zasady przyjmowania nowych członków
Portfolio
Fanklub

Forum klubowe

E-TRENER
Informacje o trenerze
Trenowani zawodnicy
Pomoc i porady
Artykuły
Kontakt

Zadaj pytanie

Organizowane biegi
V WIELKA URSYNOWSKA
17. Bieg Mikołajkowy - 10km
17. Bieg Mikołajkowy - biegi dzieci
7 Bieg Entre - Integracja
I Żoliborski Cross Nadwiślański
XVI Żoliborski Bieg Mikołajkowy
XVI Żoliborski Bieg Mikołajkowy- dzieci
6. Bieg ENTRE.PL
GP Żoliborza 2011
15 Bieg Mikołajkowy - dzieci
15 Bieg Mikołajkowy - dorośli
V Bieg ENTRE.PL - dzieci
V Bieg ENTRE.PL - dorośli
14 Bieg Mikołajkowy - dorośli
14 Bieg Mikołajkowy - dzieci
IV Bieg ENTRE.PL - dorośli
IV Bieg ENTRE.PL - dzieci
III Bieg ENTRE.PL - 10 km
III Bieg ENTRE.PL - Dzieci
II Bieg ENTRE.PL - 10 km
I Bieg ENTRE.PL - 10 km
I Bieg ENTRE.PL - dzieci
Zawody
Terminarz
Wyniki
Foto sklep
Plik cyfrowy
Wydruk zdjęć

Aktualności
12-11-2017
Drużynowe zwycięstwo ENTRE.PL Teamu w II Biegu Orła w Czosnowie

10-10-2017
Ruszyły zapisy do XI Górskiego Biegu ENTRE

25-09-2017
Beata Andres - III Miejsce Open Kobiet w XVII Maratonie Warszawskim

16-09-2017
Filip Babik triumfatorem II Bielańskiego Biegu Dzika na 5km! 

13-09-2017
Podium dla Beaty Andres w Warsaw Track Cup 2017

24-07-2017
Beata Andres Mistrzynią Polski Masters w biegu na 5 km


Archiwum

Opis biegu
Zapisz się
Lista startowa
Wyniki
Aktualności
Sponsorzy


17. Bieg Mikołajkowy - biegi dzieci


02-12-2012


Wyniki

zmień bieg:
dystans:

Wersja do druku


Kategoria drużynowa

Miejsce Nazwa klubu Czas


Kategoria open

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1Jasińska Julia 00:00:34,06522006Brochów
2Miłkowski Mikołaj 00:00:40,07302007warszawa
3Mucha Szymon 00:00:40,17392006Warszawa
4Potempska Anastazja 00:00:41,010102006Sport GURU
5Dziadkowiec Maciek 00:00:42,07472006
6ciechanowski stanisław 00:00:44,06162007warszawa
7Tulik Natalia 00:00:44,08192006Ożarów Mazowiecki
8Smyła Bartosz 00:00:46,07842006Warszawa
9ciechanowska aleksandra 00:00:46,06152007warszawa
10Szelachowska Helena 00:00:47,07992007Warszawa
11Kossowski Adam 00:00:48,06762006Warszawa-WesołaDomowy Klub Sportowy
12Plak Bartosz 00:00:48,07572006Warszawa
13Szczepańska Maja 00:00:49,07952006Warszawa
14Moskal Jan 00:00:51,07372007Cegielnia Radzymin
15Stępińska Linda 00:00:52,07932007Warszawa
16Krochmal Kinga 00:00:53,06852006Warszawa
17Mianowska Antonina 00:00:53,07362007
18SPISZ MAJA 00:00:53,512002002Warszawa
19Szołajski Antoś 00:00:54,08022006Warszawa
20Malinowska Marysia 00:00:54,06502006
21Kowalczyk Natalia 00:00:55,06802006Warszawa
22Maksymiuk Kinga 00:00:56,07152007Warszawa
23Szostek Aleksander 00:00:56,08042006Warszawa
24Chomiak Michał 00:00:58,06082006Warszawa
25Rosiak Marta 00:00:59,07662007Warszawa
26Wieśniak Zuzanna 00:01:00,08302007Warszawa
27Łada Maciej 00:01:01,07062006Warszawa
28Warzecha Katarzyna 00:01:01,08272007Nowa Iwiczna
29Lepka Franciszek 00:01:02,07022007Józefów
30Sawicka Zosia 00:01:02,07772007Warszawa
31Matyjasik Michalina 00:01:03,07232009Warszawa
32Żabik Sebastian 00:01:05,08472008Warszawa
33Głowacka Malwina 00:01:05,06332007Legionowo
34sawicka helena 00:01:09,07762008warszawa
35Mocny Staś 00:01:10,07342007Warszawa
36Rogowska Pola Łucja 00:01:14,07632008Warszawa
37Szczepańska Maria 00:01:15,07962008Warszawa
38Sak Patryk 00:01:15,07732008Warszawa
39Lula Tymoteusz 00:01:17,07052008warszawa
40Paczynska Emilia 00:01:17,07502008
41KORKOSZ Stanisław 00:01:18,06712008Blizne Jasińskiego
42Ścibor JAN 00:01:20,08152008Wiązowna
43Malinowski Antoni 00:01:21,07172009Warszawa
44Chudzik Filip 00:01:21,06122009
45Paczynska Marta 00:01:26,07512009
46Kossowski Jakub 00:01:27,06772009Warszawa-WesołaDomowy Klub Sportowy
47Mikołajuk Kacper 00:01:28,07282008Warszawa
48Ścibor JULIANNA 00:01:42,08162006Wiązowna
49Mikołajuk Szymon 00:01:50,07292008Warszawa
50Szostek Mikołaj 00:01:53,08052009Warszawa
51Szczepański Patryk 00:01:59,07982009Warszawa
52sawicki konstanty 00:02:16,07782009warszawa
53Tulik Weronika 00:02:27,08202009Ożarów Mazowiecki
54Kula-Orłowska Hanna 00:03:06,06932009WarszawaRocznik 2011


Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1Jasińska Julia 00:00:34,06522006Brochów
2Potempska Anastazja 00:00:41,010102006Sport GURU
3Tulik Natalia 00:00:44,08192006Ożarów Mazowiecki
4ciechanowska aleksandra 00:00:46,06152007warszawa
5Szelachowska Helena 00:00:47,07992007Warszawa
6Szczepańska Maja 00:00:49,07952006Warszawa
7Stępińska Linda 00:00:52,07932007Warszawa
8Krochmal Kinga 00:00:53,06852006Warszawa
9Mianowska Antonina 00:00:53,07362007
10SPISZ MAJA 00:00:53,512002002Warszawa
11Malinowska Marysia 00:00:54,06502006
12Kowalczyk Natalia 00:00:55,06802006Warszawa
13Maksymiuk Kinga 00:00:56,07152007Warszawa
14Rosiak Marta 00:00:59,07662007Warszawa
15Wieśniak Zuzanna 00:01:00,08302007Warszawa
16Warzecha Katarzyna 00:01:01,08272007Nowa Iwiczna
17Sawicka Zosia 00:01:02,07772007Warszawa
18Matyjasik Michalina 00:01:03,07232009Warszawa
19Głowacka Malwina 00:01:05,06332007Legionowo
20sawicka helena 00:01:09,07762008warszawa
21Rogowska Pola Łucja 00:01:14,07632008Warszawa
22Szczepańska Maria 00:01:15,07962008Warszawa
23Paczynska Emilia 00:01:17,07502008
24Paczynska Marta 00:01:26,07512009
25Ścibor JULIANNA 00:01:42,08162006Wiązowna
26Tulik Weronika 00:02:27,08202009Ożarów Mazowiecki
27Kula-Orłowska Hanna 00:03:06,06932009WarszawaRocznik 2011


Mężczyźni

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1Miłkowski Mikołaj 00:00:40,07302007warszawa
2Mucha Szymon 00:00:40,17392006Warszawa
3Dziadkowiec Maciek 00:00:42,07472006
4ciechanowski stanisław 00:00:44,06162007warszawa
5Smyła Bartosz 00:00:46,07842006Warszawa
6Kossowski Adam 00:00:48,06762006Warszawa-WesołaDomowy Klub Sportowy
7Plak Bartosz 00:00:48,07572006Warszawa
8Moskal Jan 00:00:51,07372007Cegielnia Radzymin
9Szołajski Antoś 00:00:54,08022006Warszawa
10Szostek Aleksander 00:00:56,08042006Warszawa
11Chomiak Michał 00:00:58,06082006Warszawa
12Łada Maciej 00:01:01,07062006Warszawa
13Lepka Franciszek 00:01:02,07022007Józefów
14Żabik Sebastian 00:01:05,08472008Warszawa
15Mocny Staś 00:01:10,07342007Warszawa
16Sak Patryk 00:01:15,07732008Warszawa
17Lula Tymoteusz 00:01:17,07052008warszawa
18KORKOSZ Stanisław 00:01:18,06712008Blizne Jasińskiego
19Ścibor JAN 00:01:20,08152008Wiązowna
20Malinowski Antoni 00:01:21,07172009Warszawa
21Chudzik Filip 00:01:21,06122009
22Kossowski Jakub 00:01:27,06772009Warszawa-WesołaDomowy Klub Sportowy
23Mikołajuk Kacper 00:01:28,07282008Warszawa
24Mikołajuk Szymon 00:01:50,07292008Warszawa
25Szostek Mikołaj 00:01:53,08052009Warszawa
26Szczepański Patryk 00:01:59,07982009Warszawa
27sawicki konstanty 00:02:16,07782009warszawa


Mężczyźni chłopcy 150m

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1Miłkowski Mikołaj 00:00:40,07302007warszawa
2Mucha Szymon 00:00:40,17392006Warszawa
3Dziadkowiec Maciek 00:00:42,07472006
4ciechanowski stanisław 00:00:44,06162007warszawa
5Smyła Bartosz 00:00:46,07842006Warszawa
6Kossowski Adam 00:00:48,06762006Warszawa-WesołaDomowy Klub Sportowy
7Plak Bartosz 00:00:48,07572006Warszawa
8Moskal Jan 00:00:51,07372007Cegielnia Radzymin
9Szołajski Antoś 00:00:54,08022006Warszawa
10Szostek Aleksander 00:00:56,08042006Warszawa
11Chomiak Michał 00:00:58,06082006Warszawa
12Łada Maciej 00:01:01,07062006Warszawa
13Lepka Franciszek 00:01:02,07022007Józefów
14Żabik Sebastian 00:01:05,08472008Warszawa
15Mocny Staś 00:01:10,07342007Warszawa
16Sak Patryk 00:01:15,07732008Warszawa
17Lula Tymoteusz 00:01:17,07052008warszawa
18KORKOSZ Stanisław 00:01:18,06712008Blizne Jasińskiego
19Ścibor JAN 00:01:20,08152008Wiązowna
20Malinowski Antoni 00:01:21,07172009Warszawa
21Chudzik Filip 00:01:21,06122009
22Kossowski Jakub 00:01:27,06772009Warszawa-WesołaDomowy Klub Sportowy
23Mikołajuk Kacper 00:01:28,07282008Warszawa
24Mikołajuk Szymon 00:01:50,07292008Warszawa
25Szostek Mikołaj 00:01:53,08052009Warszawa
26Szczepański Patryk 00:01:59,07982009Warszawa
27sawicki konstanty 00:02:16,07782009warszawa


Kobiety dziewczęta 150m

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1Jasińska Julia 00:00:34,06522006Brochów
2Potempska Anastazja 00:00:41,010102006Sport GURU
3Tulik Natalia 00:00:44,08192006Ożarów Mazowiecki
4ciechanowska aleksandra 00:00:46,06152007warszawa
5Szelachowska Helena 00:00:47,07992007Warszawa
6Szczepańska Maja 00:00:49,07952006Warszawa
7Stępińska Linda 00:00:52,07932007Warszawa
8Krochmal Kinga 00:00:53,06852006Warszawa
9Mianowska Antonina 00:00:53,07362007
10Malinowska Marysia 00:00:54,06502006
11Kowalczyk Natalia 00:00:55,06802006Warszawa
12Maksymiuk Kinga 00:00:56,07152007Warszawa
13Rosiak Marta 00:00:59,07662007Warszawa
14Wieśniak Zuzanna 00:01:00,08302007Warszawa
15Warzecha Katarzyna 00:01:01,08272007Nowa Iwiczna
16Sawicka Zosia 00:01:02,07772007Warszawa
17Matyjasik Michalina 00:01:03,07232009Warszawa
18Głowacka Malwina 00:01:05,06332007Legionowo
19sawicka helena 00:01:09,07762008warszawa
20Rogowska Pola Łucja 00:01:14,07632008Warszawa
21Szczepańska Maria 00:01:15,07962008Warszawa
22Paczynska Emilia 00:01:17,07502008
23Paczynska Marta 00:01:26,07512009
24Ścibor JULIANNA 00:01:42,08162006Wiązowna
25Tulik Weronika 00:02:27,08202009Ożarów Mazowiecki
26Kula-Orłowska Hanna 00:03:06,06932009WarszawaRocznik 2011


Kobiety dziewczęta 700m

Miejsce Nazwisko i imię Czas Nr startowy Rok urodz. Miasto Klub
1SPISZ MAJA 00:00:53,512002002Warszawa



 

Aktualności .::. Zawodnicy .::. Galerie .::. Artykuły .::. Terminarz .::. Wyniki
Sztuka Biegania .::. Sztuka Kadru .::. Strona główna
Copyright © 2005-2011 ENTRE.PL Team